Babamın Kanatları İzle ( 2017 ) Yerli Film

babamin_kanatlari_afis-717×1024-300×428
4.490 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
loadingLoading...
Babamın Kanatları izle filmi 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecektir. Filmin içerisinde psikolojik bir dramı bulundurmaktadır. Yapıtın yönetmeni ise Kıvanç Sezer’dir. Oyuncu kadrosunda ise başarılı isimlere yer verilmiştir. Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel gibi önemli isimler filmdeki yerlerini almışlardı. Sizlerde Babamın kanatları izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden izleyebilirsiniz. Filmin süresi ise 101 dakikadır. Başarılı yapıtın birçok çekimi aynı zamanda Çek Cumhuriyet’inde çekilmiştir. Filmde kullanılan efektler ve ses uyarlamaları gayet başarılı bir şekildedir. Babamın Kanatları izle Konu kadar kullanılan prodüksiyonda birçok kişi tarafından başarılı bulunmuştur. Babamın Kanatları Full izle Sizler filmi ilk çıktığı andan itibaren Babamın Kanatları full izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden online bir şekilde izleme fırsatını yakalayabileceksiniz. Film tür olarak dram konusunu yansıtsa da aslında içerisinde birçok psikolojik konuyu da ele almaktadır. Babamın kanatları filmi Yapıtta baba rolünü üstlenen Menderes Samancılar filmin aynı zamanda başrol oyuncudur ve film onun etrafında geçmektedir. Babamın Kanatları Filmi izle Kahramanımız İbrahim geçimin inşaat işlerinde çalışarak kazanmaktadır. Ailesini inşaat işliği ile yaparak geçindirmektedir. İbrahim son çalıştığı inşaatta ise birçok olay ile karşı karşıya kalmaktadır. Babamın kanatları full izle Hiçbir şeyi ağrısı, sızısı olmayan kahramanımızın uzun yıllardır kanser ile yaşadığını öğrenmesi onu psikolojik olarak ciddi anlamda etkilemektedir. Yeni girdiği iş yerinde de bir takım sorunlar kendini göstermektedir. Babamın kanatları full izle Hem iş hem de sağlık konusunda sıkıntılar yaşayan İbrahim zorlu süreçler yaşamaktadır. Hayatında değer verdiği ve en çok sevdiği Van Erciş’te yaşayan ailesidir. Onlara ölmeden bir şeyler bırakamamanın ezikliğini yaşamak isteyen İbrahim’i yaşadığından daha zor süreçler beklemektedir. Babamın Kanatları Filmini Full izle Yanında çalışan yeğeni hiçbir zaman amcası İbrahim’i anlamamaktadır. O sadece işinde yükselmek için kendini paralamaktadır.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

-text
Babamın kanatları filmi 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecektir. Babamın kanatları izle Filmin içerisinde psikolojik bir dramı bulundurmaktadır. Yapıtın yönetmeni ise Kıvanç Sezer’dir. Oyuncu kadrosunda ise başarılı isimlere yer verilmiştir. Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel gibi önemli isimler filmdeki yerlerini almışlardı. Sizlerde Babamın kanatları izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden izleyebilirsiniz. Filmin süresi ise 101 dakikadır. Başarılı yapıtın birçok çekimi aynı zamanda Çek Cumhuriyet’inde çekilmiştir. Filmde kullanılan efektler ve ses uyarlamaları gayet başarılı bir şekildedir. 058741 Babamın kanatları izle Konu kadar kullanılan prodüksiyonda birçok kişi tarafından başarılı bulunmuştur. Babamın Kanatları izle Sizler filmi ilk çıktığı andan itibaren Babamın Kanatları izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden online bir şekilde izleme fırsatını yakalayabileceksiniz. Film tür olarak dram konusunu yansıtsa da aslında içerisinde birçok psikolojik konuyu da ele almaktadır. Babamın kanatları filmi izle Yapıtta baba rolünü üstlenen Menderes Samancılar filmin aynı zamanda başrol oyuncudur ve film onun etrafında geçmektedir. Babamın Kanatları Filmi izle Kahramanımız İbrahim geçimin inşaat işlerinde çalışarak kazanmaktadır. Ailesini inşaat işliği ile yaparak geçindirmektedir. İbrahim son çalıştığı inşaatta ise birçok olay ile karşı karşıya kalmaktadır. Babamın kanatları full izle Hiçbir şeyi ağrısı, sızısı olmayan kahramanımızın uzun yıllardır kanser ile yaşadığını öğrenmesi onu psikolojik olarak ciddi anlamda etkilemektedir. Yeni girdiği iş yerinde de bir takım sorunlar kendini göstermektedir. Babamın kanatları full izle Hem iş hem de sağlık konusunda sıkıntılar yaşayan İbrahim zorlu süreçler yaşamaktadır. Hayatında değer verdiği ve en çok sevdiği Van Erciş’te yaşayan ailesidir. Onlara ölmeden bir şeyler bırakamamanın ezikliğini yaşamak isteyen İbrahim’i yaşadığından daha zor süreçler beklemektedir. 574ecd94c03c0e3ad8303bd6 Babamın Kanatları Filmini Full izle Yanında çalışan yeğeni hiçbir zaman amcası İbrahim’i anlamamaktadır. O sadece işinde yükselmek için kendini paralamaktadır. Bakalım kahramanımız İbrahim ailesine ölmeden önce neler bırakabilecek. Babamın kanatları yerli film Yapıt Antalya Film Festivalinde birçok ünlü ve yönetmen tarafından heyecanla izlenilmiştir. Film daha vizyona girmeden ikisi özel ödül olmak üzere toplamda altı ödül aldı. Filmin senaristliğini ise aynı zamanda filmi yönetmenliğini yapan Kıvanç Sezer’dir. Sizlerde Babamın Kanatları filmi izle seçeneği ile kesintisiz bir sinema keyfini yaşayabilirsiniz.
BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Zombi Ekspresi filmini izle
Zombi Ekspresi izle Türkçe Dublaj Tek Part
Zombi Ekspresi izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Dunkirk
Dunkirk izle Tek Parça Türkçe Dublaj
Dunkirk izle Tek Parça Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 6.8
The Exception
The Exception izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
The Exception izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Yerli Film IMDB: N/A
tatlı şeyler izle
Tatlı Şeyler izle Tek Parça Full HD Yerli Film
Tatlı Şeyler izle Tek Parça Full HD Yerli Film
-text

Yorumlar (2 Yorum)

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?