Bilal: A New Breed of Hero izle Türkçe dublaj full hd

2.121 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,33)
loadingLoading...

Bilal: A New Breed of Hero izle

Mars dağıtım tarafından 20 Ocak 2017 tarihinde sinemaya, görücüye çıkacak olan Bilal: A New Breed of Hero izle filmi sizlerle. Şimdiden yerimizi almamız gerektiğini düşünerek filmi sitemize eklemiş bulunuyoruz. Film, diğer animasyon filmlerine nazaran çok daha etkili bir şekilde hazırlanmış, daha çok bütçe ayrılmıştır. Daha önce Birleşik Arap Emirlikleri yapımlı filmleri belki görmemiş olabilirsiniz. Ancak bu filmi izledikten sonra fikirlerinizi değişebilir. 1 Saat 45 dakika sürecek olan filmin konusuna gelir isek, Epik bir kahramanlık destanı olan film gerçekte yaşamış olan Bilâl-i Habeşî'nin doğduğu dönemden öldüğü zamana kadar tamamen hayatına odaklanmaktadır.

Bilal: A New Breed of Hero hd izle

Neredeyse bin yıl önce başlayan bu hikaye de ki küçük çocuğun tek isteği ve hayali Dünya tarihinin görüp görmediği tüm imparatorluklardan bile güçlü bir lider olmaktadır. Hayaller kurmaya devam ederken bir anda kendisi ve küçük kız kardeşinin kaçırılması ile işler çok daha büyük yerlere gelecek ve Bilal'in hayallerinin yerine korku, gerilim duyguları geçecektir. Hoşgörünün, saygının ve adaletin olmadığı bir yerde yetişen Bilal zamanla evrim geçirerek var olan bu düzene diz çökmeyecek aksine değiştirmek için savaşacaktır. Artık zamanı geldiğin de adaletsiz hükümdarlara ve rütbelilere sesini yükseltecek ve bildiğimiz Bilal olmak için kaderini kendi elleriyle yazacaktır. hdfilmizletiyoruz.com adresi olarak herkese iyi seyirler dileriz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ


Bilal: A New Breed of Hero izleBilal: A New Breed of Hero hd izle

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: 7.2
The Little Vampire 3D izle ( 2017 ) Tek Parça Full HD
The Little Vampire 3D izle ( 2017 ) Tek Parça Full HD
Türkçe Dublaj IMDB: 5.0
Altitude türkçe dublaj izle
Altitude izle İrtifa ( 2017 ) Full HD Tek Parça
Altitude izle İrtifa ( 2017 ) Full HD Tek Parça
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
T2 Trainspotting izle 2017 Tek Parça HD
T2 Trainspotting izle 2017 Tek Parça HD
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Otoban izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj Tek Parça
Otoban izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj Tek Parça

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?