Düşman Hattı izle ( 2002 ) Türkçe Dublaj

Düşman Hattı filmini izle
92 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...
Düşman Hattı izle kahramanımız bir gün jet uçağı ile bir keşif uçuşu esnasında uçağı yaralanır ve kahramanımız hiç bilmediği topraklara düşer. Buradaki düşmanlar oldukça acımasızlardır ve kahramanımız Chris Burnett  de bundan haberdar olduğu için bu savaştan nasıl kurtulacağını bilmemektedir. Reigart, kahramanımız Chris Burnett‘in komutanıdır ve onun için her şeyi yapmayı göze almış bir adamdır. Kahramanımızı kurtarabilmek için amansız bir savaşa girecek olan komutan Reigart onun nerede olduğunu tespit etmek için büyük bir çaba sarfetmiş ve sonrasında da onun yerini bulmuştur. Kahramanımız Reigart, Chris Burnett’ı kurtarabilmek için hayatını riske ataca hamlelere girişecektir. Ama kahramanımız için bundan sonra ki en önemli şey bu adamı kurtarabilmektir. Kahramanımız Chris Burnett ise bilmediği bu ıssız topraklarda düşmanlardan kaçmaya çalışırken hayatta kalabilmek için ise büyük bir ölüm kalım savaşı vermektedir. Düşman çok acımasızdır Chris Burnett  da bu adamların tam ortasına düşmeyi başarmıştır. Bu nefes kesen heyecan dolu filmi sitemiz üzerinden tek parça olacak şekilde hd kalitede ilk kez sizler de izleyebilirsiniz.  Eğer sizler de bu tarz fimlerin hayranıysanız bu filmsizleri sitemizde hd kalitede beklemektedir. Düşman Hattı full izle Savaş filmleri kategorisinde sosyal medyada da adını sıkça duyduğumuz bu yapım içinde ki savaş sahneleri ile bilinmektedir. Behind Enemy Lines adı filmin orijinal adı olarak bilinmektedir. Eski bir yapım olmasına karşın günümüzde  de izlenen bu filmi sitemizden ilk kez hd kalitede izleyebilirsiniz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Düşman Hattı izle filmi son derece nefes kesen sahnelere sahip olan son yılların en başarılı filmlerinden biridir. bu muhteşem filmde kahramanlarımızın düşmanları elinde kalması sonucunda verecekleri büyük mücadele bizlere anlatılmaktadır. Kahramanımız Chris Burnett ve onun yardımcısı Stackhouse birlikte bir uçuşta yan yana gitmektedirler. Düşman Hattı izle Altlarında oldukça sağlam bir jet olan kahramanlarımız Amerikan askerleridir. Ama kahramanlarımızın bu uçuşları, başlarına gelecek bir olaydan sonra tamamen tersine dönecektir. Kahramanlarımız Stackhouse ve Chris Burnett birlikte uçuşlarını gerçekleştirirken bir yandan da Chris Burnett fotoğraflar çekmektedir. Bir keşif uçuşu amacı ile hareketlenen kahramanlarımız yanlış bir noktadan geçtiklerinin farkında bile değillerdir. Düşman Hattı izle Ve kahramanlarımızın bu geçtikleri yanlış noktada bir rus uçak savarı onları beklemektedir. kahramanlarımız uçuşlarına devam ederlerken arkalarından gelen füzenin şoku ile sarsılırlar. Düşman Hattı Bir anda deli gibi uçak kullanmaya başlayan kahramanlarımız bu roketten kaçabilmek için var güçleri ile çalışmaktadır. Düşman Hattı izle Kahramanlarımızın bu delicesine kaçışları maalesef ki onları kurtaramayacaktır. Kahramanlarımız bir sağa bir sola manevra yapacaklar ve sürekli dönüş halinde olacaklardır. Uçaklarında ki füzeyi yere bırakan kahramanlarımız bu sayede peşlerinden gelen 2 tane füzeden birini imha etmeyi başarmışlardır. Ama diğer füze hala peşlerinden gelmektedir. Güdümlü olan bu füze hedefini vurmadan durmamaya yemin etmiştir. Düşman Hattı izle Kahramanlarımız artık yapacak başka bir şey olmayınca uçakları patlamak zorunda kalacaktır. Kahramanlarımız uçakları patladıklarında yapacak başka bir şey olmayınca uçaktan atlamak zorunda kalacaklardır. Düşman Hattı altyazılı izle Düşman Hattı izle Bu atlayışları sonrasında havada paraşüt açacak olan kahramanlarımız artık bomboş bir araziye düşeceklerdir. Bu arazi de kahramanımız Chris Burnett hayatta kalmak için canla başla mücadele verecektir. Kahramanımız Chris Burnett daha önce hiç görmediği bir yere geldiği için burada nasıl hayatta kalması gerektiğini bilmemektedir. Kahramanımız Chris Burnett burada hem hayatta kalma mücadelesi verirken bir yandan da evine dönmenin yollarını aramaktadır. Düşman Hattı full izle Reigart adında ki komutan kahramanımz için gözünü kırpmadan canını verebilecek kadar yiğit bir adamdır ve kahramanımızı kurtarabilmek için ölüm kalım savaşına girecektir.
BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Lady Macbeth full izle
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 7.5
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: 8.0
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD
Türkçe Dublaj IMDB: 7.6
Silence izle Türkçe Dublaj Tek Part
Silence izle Türkçe Dublaj Tek Part

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?