Görev Uğruna İzle 2016

21
565 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...
Görev Uğruna izle filmi emekli bir istihbaratçının emekliliğinin tadını çıkaramadan kendisini yine bir işin içinde bulmasını konu alan bol aksiyonlu bir film. Filmimize konu olan genç adam John Niles adında eski bir CIA ajanıdır. Yıllarca teşkilatın kilit isimleri arasında yer alan bu adam uzun yıllar ABD hükumetine sadakatle hizmet etmiştir. Zamanı gelince de daha fazla devam edemeyeceğini anlayınca teşkilattan emekliliğini istemiştir. Emekliye ayrılan bu ajan artık ailesine daha fazla zaman ayırmaya başlamış ve mutlu bir hayata dönmüştür.

GÖRV

Ancak ne yazık ki bu mutlu tablo fazla uzun sürmeyecektir. Çünkü teşkilat Görev Uğruna full izle filminin ana karakteri bu deneyimli ajanın peşini yine bırakmayacaktır. John Niles farkında olmadan aslında CIA in yeni bir operasyonunda kilit isimdir. Kendi izni ve bilgisi dışında planlanan bu operasyon bu ajanımızın mutlu hayatını adeta alt üst edecektir. Ailesine zaman ayırmak isterken ailesini bir ateşin ortasında bulacaktır. Çünkü operasyon yüzünden ailesiyle birlikte açık hedef haline gelmiştir bile. İşte şimdi nefes kesen bir koşuşturmaca başlayacaktır. John Niles her ne pahasına olursa olsun ailesini bu ateşin içinden çekip almak zorundadır.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: 6.2
hayalet hikayesi full izle
Hayalet Hikayesi izle ( 2017 ) HD Türkçe Dublaj
Hayalet Hikayesi izle ( 2017 ) HD Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
çizgi ötesi full izle
Çizgi Ötesi izle ( 2017 ) Tek Parça Full HD
Çizgi Ötesi izle ( 2017 ) Tek Parça Full HD
Türkçe Dublaj IMDB: 5.0
Altitude türkçe dublaj izle
Altitude izle İrtifa ( 2017 ) Full HD Tek Parça
Altitude izle İrtifa ( 2017 ) Full HD Tek Parça
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
T2 Trainspotting izle 2017 Tek Parça HD
T2 Trainspotting izle 2017 Tek Parça HD

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?