Güzel ve Çirkin izle – Beauty and the Beast 2017

guzel-ve-cirkin-afis
2.606 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
loadingLoading...

Romantizm Dolu Bir Hikaye Güzel ve Çirkin

Amerika Birleşik Devleti yapımı olan film 17 Mart 2017 tarihi ile vizyondaki yerini alacaktır. Sizlerde filmi vizyona girdiği ilk andan itibaren Güzel ve Çirkin full izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Fantastik ve romantik türde karşımıza çıkan yapıtın yönetmen koltuğunda Bill Condon oturmaktadır. Sizlerde filmi kaliteli bir şekilde istediğiniz yerden Güzel ve Çirkin izle seçeneği ile başarılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Film izleyicileri tarafından heyecanla beklenilmektedir. Çünkü eleştirmenlere göre son zamanların en iyi konusunu beyaz perdeye taşımaktadır.

Seçim Yapmak Zorunda Kalacak Bir Baba

Tüccar olan bir adamın işi gereği bir yolculuk yapması gerekmektedir. Yolculuğa çıkan tüccar adam bu esnada bir fırtınaya maruz kalmaktadır. Kötü hava şartlarından ötürü daha fazla gidemeyeceğini anlayan adam bir yer bulursa ailesi ile kalmasının güzel olacağı fikrini geçirmektedir aklından. Sizlerde kahramanımıza bu yolda Güzel ve Çirkin filmi izle seçeneği ile eşlik edebileceksiniz.

Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast izle 2017

Ailesine dönüş yoluna geçtikleri sırasında konaklamaları için bir şato bulur ve buraya sığınmak isteyen adam hızlıca harekete geçmektedir. Güzel ve çirkin filmini full izle Şatoya giden kahramanlarımız için her şey oldukça güzel bir şekilde ayarlanmıştır. Fakat kötü olan ise şatonun sahibi ortalarda görünmemektedir. Geceyi burada geçirmeye karar verenler aile güzel yemekler ve sıcak odaların için mükemmel bir gece geçirmişlerdir. Kahramanlarımız kendi arasında da evin sahibini ciddi anlamda merak etmektedirler. Sabah olunca tekrar yola koyulacak olan kahramanlarımız için gitmek hiçte o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü şatonun sahibinin olmadığını düşünürken karşılarına yüksek sesle ortaya bir canavar çıkmıştır. Aile bu canavar ile karşı karşıya kalınca bazı şeyler için geç olacağını düşünmüşlerdir. Çünkü canavarın tavırları onları bir hayli ürkütmüştür. Herkes öleceğini ve kimsenin kurtulamayacağını düşünmektedir. Bu ana sizlerde Güzel ve çirkin izle seçeneği ile eşlik edebilirsiniz. Oysa evin en küçük kızına sahip olmak isteyen canavar babadan kızını canları karşılığında vermesini ister. Bu durum karşısında ise kız ve baba bunu kabul eder. Çünkü ailesini kurtarmak isteyen kız kendini sorumluluk altında hissetmektedir. Teklifi kabul etmesi ile birlikte ailesi tekrar yolculuğa devam ederek oradan hızlıca uzaklaşmaktadırlar. Romantizm Ansızın Başlamaktadır Kız bu durumu yadırgamış olsa da birden canavar ile aralarında bir aşkın başladığını hissetmektedir. İki tarafından birbirini sevdiği ve ilgi duyduğu artık kaçınılmaz bir hal almıştır. Bu durum kimseye inandırıcı gelmese de başta ailesi olmak üzere kızın aşkını kabullenmeye çalışacaktır herkes. Aşk ve sadakat arasında sürekli olarak yeni şeyler çıkacaktır filmin içerisinde bizlerin karşısına. Ailesinden ayrılan kız ise uzun bir süre sonunda tekrar ailesi ile ayrı havayı solumaya başlayacaktır. Sizler bu yapıtı dil seçenekleri ile Güzel ve Çirkin Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneği sayesinde dilediğiniz her yerden anında izleyebilirsiniz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
YildizSavaslari_TheLastJedifullizle
Yıldız Savaşları izle The Last Jedi ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Yıldız Savaşları izle The Last Jedi ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
wonder-woman-izle-206
Wonder Woman izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Wonder Woman izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Yerli Film IMDB: 7.6
Eski-Sevgili-İzle
Eski Sevgili izle ( 2017 ) Yerli Film
Eski Sevgili izle ( 2017 ) Yerli Film
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Z1-100-240×350
American Assassin izle 2017 Türkçe Dublaj Tek Parça
American Assassin izle 2017 Türkçe Dublaj Tek Parça
-text

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?