Katliam Günü izle 2017

1.865 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...

Katliam Günü izle

Gelelim sizlerle bir dram ve korku filmi tarzında ki bir filme daha gelmiş bulunmaktayız. Karakterimiz bir bayandır. Adı Jennifer’dır. Jennifer geçmişinden kurtulmak için çabalayan genç bir kızdır. Bir gün bir maceraya atılmaya karar verir. İlk karşısına çıkan ise turist kafilesi ile Amsterdam’da bulunan yel değirmenlerini görmek için bir tura katılır. Fakat bir şeyler ters gider. Otobüs ilginç bir şekilde ıssız bir yolda kaza yapar. Katliam Günü izle. Jennifer ve kafile bu ıssız yerde kendilerini korumak ve sığınmak için bir yol bulmak için çabalarlar. Mecburen diyoruz bakın mecburen tüm korku filmlerinin ortak çıktığı yerdir burası arkadaşlar, yıkık dökük bir yel değirmenine sığınırlar. Çok ilginç öyle değil mi ? her neyse konumuzdan çıkmayalım. Bu yel değirmeni şeytanlarla bir anlaşma yapmış değirmencinin ruhunun bulunduğu yerdir. Değirmenci tahıl mahsul etmek yerine şeytanla yaptığı anlaşmayı sürdürür. İnsanların kemiklerini öğütür ve şeytanlara verir.

Katliam Günü Türkçe Dublaj izle 

Yolcular bunu öğrendikten sonra bir korkuya kapılırlar. Bir arada durmayı tercih ederler. Fakat yolcular tek tek kaybolmaya başlar. Jennifer bunu fark eder ve yolcuların kaybolmaya başladığının nedenini anlar. Hepsinin bir ortak noktası ve sırrı olmasıdır. Peki bu ortak noktaları nedir yada ne sırları vardır ? bu sorular için filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Nick Jongerius yönetmenliğinde devam etmiş bir filmdir. Film izle. Oyuncular; Noah Taylor, Patrick Baladi, Charlotte Beaumont, Ben Batt, Fiona Hampton, Adam Thomas Wright, Tanroh Ishida, Bart Klever gibi oyuncular kadroda yer almışlardır. İyi seyirler dileriz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

BENZER FİLMLER
Yerli Film IMDB: 7.9
zer
Zer izle ( 2017 ) Yerli Film
Zer izle ( 2017 ) Yerli Film
Yerli Film IMDB: N/A
Yaşamak-Güzel-Şey-izle-1
Yaşamak Güzel Şey izle ( 2017 ) Yerli Film
Yaşamak Güzel Şey izle ( 2017 ) Yerli Film
Türkçe Dublaj IMDB: 6.9
the-odyssey-419-2
Kaptan Cousteau Derinliklere Yolculuk izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Kaptan Cousteau Derinliklere Yolculuk izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 8.5
a794
Prestij izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Prestij izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
-text

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?