Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Dram Filmi

1.677 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...

Sarıkamış Çocukları izle

Türklerin geçmişlerinden, mazilerinden bahsetmeye kalksak sayfalarca yazı yazmak zorunda kalırız. Geçmişimizi o kadar güzel anlatan filmler arasında Sarıkamış Çocukları izle'yi görüyoruz. Eğer bir Türk iseniz, Sarıkamış'ta dondurucu soğuk altında 120 çocuğun nasıl ölüme gittiğini bilmeniz gerek. Şehitlik mertebesine ulaşan bu çocukların tek gayesi ise cepheye mühimmat, cephane götürmekti. Daha önce " 120 " isimli bir film ile karşımıza çıkan ve tüm Türkiyeyi göz yaşlarına boğan film 2008 yılında sinemaya çıkmıştı. Tekrardan karşımıza farklı bir isimle çıkan filmin yönetmenliğini Mutlu Karadoğan üstleniyor. 24 Şubat 2017 yılında vizyona girecek olan film de henüz oyuncular belli değildir. 1 Saat 50 dakika sürecek film de 120 kişiden oluşan bir grup çocuk, karlı ve zorlu hava şartlarında canlarını hiçe sayarak cephede savaşan askerlere cephane götürecektir.

Sarıkamış Çocukları full izle

Cephaneyi götürmek için yola koyulduktan sonra pusuya düşürülerek katledilen bir sürü çocuğun hikayesi. Gerçek yaşanmış bir hikayeden esinlenilerek filmin çekildiğini unutmayınız ve ona göre filmi izleyiniz. Hiç biri korkmadan, tereddüt etmeden tek güvenlikleri olan analarının dualarını alarak yola koyuldu. Kimisi kahpe kurşunlara canını verdi, kimisi dondurucu soğuk yüzünden yerden kalkamadı. Ancak hiç birinin kanı yerde kalmadı! Hepsi, Türkiye'yi ve Türk milletini bu günlere getirdi. Dram filmlerinde bir çok ödüle tabi görülen filmi sitemizde 1080p ve 720p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Yerli filmler kategorisine girerek bir çok filme ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ


Sarıkamış Çocukları izleSarıkamış Çocukları full izle

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Lady Macbeth full izle
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Yerli Film IMDB: N/A
mezarcı full izle
Mezarcı izle Yerli Film Tek Parça
Mezarcı izle Yerli Film Tek Parça
Türkçe Dublaj IMDB: 7.5
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: 8.0
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?