T2 Trainspotting izle 2017 Tek Parça HD

147 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...
T2 Trainspotting izle konusu oldukça tuhaf olan bu film bir çok sosyal mesajı da içinde barındırıyor. Mark ve arkadaşları uzun yıllar görüşmemiştir. Eskiden çok belalı olan bu adamlardan her biri uyuşturucunun pençesine takılmışlardır. Hepsinin de birbirinden psikopatça huyları vardır. en son birbirlerinden ayrılmadan önce bu arkadaşlar çok büyük bir vurgun yapmış ve yüklü miktarda para çalmışlardır. Ama bu çaldıkları parayı aralarında eşit bir şekilde paylaşmayı ümit ederlerken Mark son anda planını ortaya sürerek tüm parayı alarak ortadan kaybolur. Tabi bu da arkadaşların deliye dönmelerine neden olacaktır ama ne var ki hiçbir şey yapılamaz ve Mark ortadan kaybolur. 20 yıl gibi bir süre geçtikten sonra tekrar ortaya çıkan Mark, herkesin kurulmuş yeni düzenlerini alt üst etmek isteyecektir. Buraya neden geldiğini ve arkadaşlarına bu olayı neden hatırlattıklarını filmi sitede izlerken görebilirsiniz ama biz yine de söyleyecek olursak Mark, insanların köle gibi çalışmalarından ve bomboş bir şekilde hayat sürdürmelerinden çok rahatsız olan bir adamdır. T2 Trainspotting full izle Ve bundan dolayı da artık eskisi gibi yaşamına geri dönerek arkadaşları ile çılgın maceralara atılmak istemektedir. Tabi hesaba katmadığı bir şey vardır o da aradan geçen zamana rağmen arkadaşlarının ona karşı öfkesinin dinmediğidir.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

T2 Trainspotting izle konu bakımından aynı olayların üzerinden devam eden devam filmidir. Trainspotting filminin aynı yönetmenin başında yer aldığı bu film de yine çılgın ekibin maceraları anlatılıyor. Bu tarz insanlara mesaj veren filmleri özleyen sinemaseverler, bu film ile aradıkları bir çok konuda ki mesajları tam anlamı ile bulabilecekler. T2 Trainspotting türkçe dublaj izle Her yönden muhteşem bir başyapıta imza atan filmin senaristi devam filmini çekmek için uzun yıllar beklemiş ama sonunda da tam istenilen filmi yapmış. İlk film 96 yapımıdır ve devam filminde de aynı konu üzerinden gidilmeye karar verilmiştir. Film de ki konudan da bahsedecek olursak Mark Renton ve arkadaşları birlikte çok iyi vakit geçirirler. Ama yaptıkları tek şey etraflarına zarar vermek ve insanları korkutmaktadır. Bu arkadaşların en önemli ortak noktaları ise uyuşturucu kullanmalarıdır. T2 Trainspotting izle Hepsi bu batağın içindedir ve kurtulmanın yolunu bulamazlar. T2 Trainspotting izle Kurtulmaktan da ziyade her gün gittikleri her yerde bir olay çıkartarak işleri berbat etmeyi başarırlar. Böyle bir ekibin neler yapabileceğini tahmin edebilmek pek de zor değil. Artık büyük bir vurgun yapmak istedikleri için Mark ve arkadaşları yüklü bir miktar para çalarlar. Ama bu hırsızlık işinden sonra işler çok daha karmaşık bir hale gelir nedeni ise Mark’ın arkadaşlarına yapacağı ihanettir. T2 Trainspotting izle Mark, çalınan bu yüklü miktarda ki parayı alarak ortadan bir anda kaybolur. Buraya kadar yaşanan olaylar birinci film ile ilgili iken bundan sonra Mark’ın geri dönüşü her şeyi değiştirir ve buradan sonra da ikinci filmin konusu bizlere anlatılıyor. Mark, geri dönüşünün ardından durgun suları bulandırarak tüm kurulu düzenleri yıkmak ister. Zaten aklında ki plan da bundan ibarettir. Sıradan hayatları yaşamanın ve bu hayatların için de yok olup gitmenin mantıksızlık olduğunu kendi bakış açısından herkese bildiren Mark, arkadaşları ile bir araya gelince bu uyuşturucu müptelaları eski hayatlarına geri dönerler. Aslında Mark birçok kez bu beladan kurtulmak istemiştir bunun için birçok kez elinden geldiğince çalışsa da uyuşturucu belası onun yakasına yapışarak hayatının bir parçası olmaya devam eder. T2 Trainspotting T2 Trainspotting izle Ama Mark’ın bu geri gelişi her şeyi kökünden değiştirecektir. Bu geliş aslında tamamiyle planlanmamış bir şeydir. Artık ekip bir araya gelmiş ve ortalığı tekrar karıştırmak için planlarını yapmıştırlar. Simon ve Tommy ise Mark’a hala öfkeli oldukları için ondan geçmişin intikamını almak isteyeceklerdir. Mark ise geri dönmemeye kararlı bir vaziyette eskileri herkese unutturmak için elinden geleni yapacaktır. Mark’ın buraya gelmesinde ki asıl sebebi ise filmi izledikten sonra sizler de net bir şekilde göreceksiniz. T2 Trainspotting full izle Sokakların çocuğu olan Irvine Welsh’in romanından uyarlanılan bu devam filmi aslında uzun zamandan beri bekleniyordu ve nihayet artık bu filmi izleyebiliyoruz. İyi seyirler dileriz.
BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Lady Macbeth full izle
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 6.2
hayalet hikayesi full izle
Hayalet Hikayesi izle ( 2017 ) HD Türkçe Dublaj
Hayalet Hikayesi izle ( 2017 ) HD Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 7.5
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: 8.0
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD
Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?