Yaşamın Kıyısında izle Türkçe Dublaj HD

173 KEZ İZLENDİ
1 Oylama2 Oylama3 Oylama4 Oylama5 Oylama
(Bu film henüz oylanmanmış)
loadingLoading...
Yaşamın Kıyısında izle filmi Lee Chandler’in hüzünlü hikayesini bizlere anlatmaktadır. Kahramanımız Lee oldukça sıradan olan hayatına devam eder. iki üç evin kapıcılık görevini üstlenen kahramanımız Lee fare deliğine benzeyen bir yerde oturmaktadır. Bu şekilde yaşarken bir gün bir telefon alır ve telefonda kahramanımıza, abisinin öldüğünü ve Manchester’a gelmesi gerektiğini söylerler. Kahramanımız da hemen hareket ederek oraya ulaşır. Abisinin ölümünden sonra kahramanımıza bir miras kalmıştır. Patrick adında ki oğlunun varisi olarak kahramanımız Lee seçilmiştir. Abisinin bu son arzusunu yerine getirmek için bu çocuğun varisi olan Lee için zorlu bir karar verme aşaması başlar. Çünkü ya Patrick’in yaşadığı yer olan Manchester’a gelecektir yada kendi yaşadığı yere Patrick’i de götürmenin bir yolunu bulacaktır. Patrick, çevresinde ünlü bir çocuktur. İki kız arkadaşı olan kahramanımız Patrick bir de müzik grubunun içinde yer almaktadır. Spora oldukça meraklı olduğu için de hokey takımınde yer alan kahramanımız Patrick burada ki düzenini bırakarak yeni bir yere taşınmak istemez o yüzden Lee’nin buraya kendi yanına gelmesini ister.  Ama Manchester’ın kahramanımızda açtığı yaralar onun buraya gelmesine engel olmaktadır. İyi seyirler dileriz.
Kalan Süre: 20
REKLAMI GEÇ

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Sinema Modu

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Yaşamın Kıyısında izle filmi bugüne kadar sinema tarihinde yer alan en muhteşem başyapıtlardan biridir. Giriş cümlesinin abartı olduğunu düşünmeyin çünkü film 6 dalda Oscar ödülüne layık görülüyor. Gerçek bir senaryo yazarının kaleminden dökülen filmin bu kadar etkileyici ve güzel olmasının en kilit noktası da bize göre senaryonun muhteşemliği ve bununla birlikte sanki gerçekmiş gibi olmasıdır. Tabi bundan oyuncuların da katkısı büyük, Lee Chandler kendi halinde yaşayan sıradan bir adamdır. Lee, 2-3 binada kapıcılık işleri yapar, bunun yanında bir iki küçük iş daha yaparak kendini geçindirecek kadar kazanır ve geri kalan zamanda da yer altında bir fare gibi yaşar. Ufacık bir odada yaşayan kahramanımız Lee şaşılacak bir şekilde bu hayatından da memnundur. Yaşamın Kıyısında türkçe dublaj izle Ama alacağı bir haber onun için her şeyin değiştiği an olacaktır. yaşamın kıyısında Telefonu açtığında karşıda kişi abisine bir şey olduğunu söyler ve kahramanımız da hemen yola çıkarak Manchester’a gelir. Burada ki hastaneye giden kahramanımız Lee, abisinin ölüm döşeğinde olduğunu öğrenir ve nitekim kısa bir süre sonra da abisi burada hayatını kaybeder. Asıl macera da buradan sonra başlayacaktır. Çünkü kahramanımız Lee’nin abisi ona ölmeden önce bir hediye bırakmıştır. Tabi buna hediye denilebilirse, çünkü Patrick adında ki oğlunun varisi olarak kahramanımızı tayin etmiştir. Yaşamın Kıyısında izle Oğluna en iyi kardeşinin bakabileceğini düşünen bu adam ölmeden önce ki vasiyetinde bunu yazdığı için abinin ölümünden sonra görevliler Lee ile konuşarak artık Patrick’e kendisinin bakması gerektiğini söyler. Bunu reddetme imkanın da olduğunu bildiği halde Lee ne olursa olsun abisinin bu son isteğini yapmak için Patrick’i yanına almayı kabul eder. ama asıl sorunda buradan sonra başlayacaktır. Çünkü kahramanımız Patrick’in, Lee’nin yaşadığı yere gelmesi pek de mümkün değildir. Patrick oldukça ünlü bir çocuktur ve aynı anda iki kız arkadaşı vardır. bir de Rock grubu olan Patrick aynı zamanda da okulun takımında oynamaktadır. Yaşamın Kıyısında izle Böylesi kurulu bir düzenin yanında Lee’nin kendinin yanına gelmesini isteyen Patrick burada ki düzenini bozamayacağını yeni varisine söyler. Sıradan bir insan için bir taşınma olayı ne kadar zor olabilir ki? yaşamın kıyısında izle Ama Lee için bu imkansıza yakın olacak kadar zordur.  Patrick’in yaşadığı yerde yani Manchester’da onun çok eskiden yaşadığı oldukça kötü anıları yer almaktadır. Eski defterlerin tekrar açılıp kabuk bağlamış yaraların kanamasın istemeyen Lee’nin Manchester’a gelme istememesinin asıl amacı da budur. Lee,  bu sorunu çözmek için Patrick ile konuşmaya çalışsa da genç adam kesin kararlıdır ve artık Lee için eski günlerin tekrar ortaya çıkması an meselesidir. Yaşamın Kıyısında full izle Bakalım Lee ile Patrick bu sorunları çözmenin bir yolunu bulabilecek mi? Babasını kaybeden Patrick’in zor günlerini atlatması için Lee, sürekli yanında olacak ve ona destek olacaktır. İyi seyirler dileriz.
BENZER FİLMLER
Türkçe Dublaj IMDB: N/A
Lady Macbeth full izle
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Lady Macbeth izle ( 2017 ) Türkçe Dublaj
Türkçe Dublaj IMDB: 7.5
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Mezuniyet ( Graduation ) izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: 7.6
Silence izle Türkçe Dublaj Tek Part
Silence izle Türkçe Dublaj Tek Part
Türkçe Dublaj IMDB: 7.9
Gizli Sayılar türkçe dublaj izle
Gizli Sayılar izle Türkçe Dublaj Tek Parça
Gizli Sayılar izle Türkçe Dublaj Tek Parça

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?